آگهیش کن
دسته
آگهیش کن
درج آگهی رایگان و خطاهای رایج

اگر می خواهید برای تبلیغات و درج آگهی رایگان در اینترنت به خوبی عمل کنید باید خطای کمتری در درج محتوای آگهی داشته باشید. یک محتوای تکراری هم برای کاربران هم برای موتورهای جستجوگر بی کیفیت شناخته می شود و اهداف بازاریابی شما را ناموفق می کند.

درج آگهی رایگان امروزه یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی است که بازهای بالایی هم دارد. این تبلیغات همیشه در معرض دید کاربران قرار دارد و نسبت به روش های پرهزینه قدیمی نیز به مراتب ارزان تر است. البته در صورتی بازدهی مناسبی از این تبلیغات می بینید که از خطاهایی که در این زمینه رایج است، دوری کنید. این خطاها موارد زیر را شامل می شوند.

 درج عنوان و توضیحات تکراری در آگهی رایگان

ممکن است کاربران برای درج آگهی رایگان از اطلاعات کافی برخوردار نباشند، از این رو با درج عنوان و توضیحات تکراری و مشابه، آگهی رایگان را در چند سایت مختلف ارسال می کنند، که این کار از نظر گوگل یک متن تکراری محسوب می شود و هنگامی که کاربران آن را جستجو می کنند، در معرض دید آن ها قرار نمی گیرد. بسیاری از کاربران هم برای درج آگهی رایگان در سایت های نیازمندی، فقط عنوان را تغییر می دهند ولی توضیحات یکسان و مشابه را برای همه آگهی ها وارد می کنند، چرا که تصور می کنند این روش آگهی تکراری محسوب نمی شود، ولیکن، این روش هم از نظر گوگل اسپم بوده و آگهی شما هیچگونه رتبه ای در صفحات گوگل بدست نخواهد آورد.

اگر قصد دارید آگهی رایگان  مؤثر با بازدهی بالا داشته باشید، به جای ثبت آگهی رایگان تکراری، آگهی های قبلی را با هم ترکیب کنید یا آگهی جدیدی ثبت کنید که از عنوان و توضیحات تکراری برخوردار نباشد.

در عنوان آگهی رایگان، آدرس سایت یا شماره تلفن را درج نکنید

عنوانی که برای آگهی انتخاب می کنید اهمیت زیادی دارد و باید بیانگر خلاصه ای از کل متن باشد. همچنین مخاطب پسند باشد تا بتواند کاربر را برای کلیک روی آگهی ترغیب کند. عباراتی را که مربوط به حرفه و کسب و کارتان است می توانید درج کنید تا راهنمایی برای کاربران باشد؛ اما درج آدرس وب سایت یا شماره تماس در عنوان آگهی ها، نمی تواند برایتان کارساز باشد. در سایت آگهیش کن، تمامی آگهی هایی که تکراری باشند و یا اینکه در عناوین آگهی ها، لینک وب سایت و یا شماره تماس قرار داده شده باشد تایید نمی شوند.

در عنوان آگهی، آدرس سایت یا نام شرکت را درج نکنید

درج آگهی رایگان تکراری و کپی، بازدهی نخواهد داشت

گاهی اوقات کاربران برای درج آگهی رایگان به جای تولید محتوای یونیک و جدید، از سایت های دیگر متن آگهی خود را کپی می کنند. همچنین ممکن است از وب سایت های دیگر خودتان کپی کنید، این روش مانند آگهی تکراری که مورد بحث قرار گرفت از نظر موتورهای جستجوگر یک آگهی بی کیفیت محسوب می شود

اگر واقعاً برایتان سخت است تولید محتوا کنید یا وقت کافی ندارید، حداقل عنوان را عوض کنید، متن را ویرایش کنید یا حتی پاراگراف یا جملاتی را در بین متن اضافه کنید.

اگر می خواهید تبلیغات تان بازدهی بالایی داشته باشد، لطفا به طور کامل قید کپی محتوا را بزنید؛ زیرا ممکن است از طرف گوگل اسپم شناخته شود.

ممکن است فکر کنید با کپی از سایت های دیگر هم هزینه تولید محتوایتان کاهش می یابد هم به اهداف بازاریابی خود می رسید ولی اصلاً اینگونه نیست و بازدهی نخواهد داشت.

علاوه بر این اگر کاربران همیشگی سایت تان متوجه تکرار آگهی هایتان شوند رغبتی به خواندن آن نشان نمی دهند.

اگر محتوای آگهی رایگان اینترنتی از نظر گوگل تکراری شناخته شود به اولویت های آخر لیست وارد می شود و حتی ممکن است اصلاً نمایش داده نشود. از این رو نمی تواند تأثیری در بازاریابی اینترنتی داشته باشد.

اگر می خواهید آگهی رایگان مؤثری داشته باشید، باید سعی کنید از ابتدا شروع به تولید محتوا کنید و یک آگهی یونیک خوب درج کنید تا در بازاریابی اینترنتی بتوانید موفق عمل کنید.

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *