درباره آگهیش کن

سایت آگهیش کن با هدف ایجاد سامانه ای جهت کسب و کار برای صاحبان مشاغل، صنایع و افراد مستقل که قصد تبلیغ محصولات و یا خدمات خود را از طریق فضای مجازی دارند ایجاد شده است.
خدمات این وب سایت، در واقع بر قراری ارتباطی سالم و بدون واسطه میان متقاضیان آگهی و عرضه کنندگان کالا و خدمات می باشد.
شما کاربر گرامی، می توانید با ثبت نام و درج آگهی در این وب سایت، برای کسب و کارتان تبلیغ کنید و فروش کالا و خدمات خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

about

خدمات ما

ثبت آگهی رایگان

در سایت آگهیش کن، کاربران مجاز به ثبت 2 آگهی رایگان دائمی می باشند. همه آگهی ها قابلیت درج لینک سایت را بصورت کاملا رایگان دارند. چنانچه شما نیاز به ثبت آگهی های بیشتری دارید می توانید از پلن های ثبت آگهی که دارای امکانات ویژه ای هستند استفاده کنید.

پروفایل فروشگاهی

هر کاربر دارای یک پروفایل اختصاصی با نام خود خواهد بود. این پروفایل به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده و قابلیت نمایش لوگو، بنر و ساعات کاری را به کاربر ارائه می‌دهد. دارا بودن سیستم چت بین خریدار و فروشنده از جمله امکانات حرفه‌ای و مهم در این سایت است. این ویژگی، کاربران را قادر می‌سازد تا سوالات خود را مستقیماً از فروشنده بپرسند و اطلاعات بیشتری درباره محصول یا خدماتی که در آگهی ذکر شده است بدست آورند.

سایت آگهی و دایرکتوری

اینجا آگهیش کن است، جایی برای رشد کسب و کار و خلق ایده های جدید. برای تبلیغ کسب و کارتان و یا فروش محصول و خدماتی که ارائه می دهید می توانید آگهی ثبت کنید. برای پیوستن به آگهیش کن همین حالا ثبت نام کنید.

ثبت نام و درج آگهی

ارتباط با آگهیش کن

اگر مشکلی در ثبت کردن آگهی دارید و یا اینکه انتقاد و پیشنهادی، همه آنها را با پشتیبانی سایت آگهیش کن در میان بگذارید.

شمارهٔ تماس پشتیبانی: 09387617329
آدرس پستی: تهران، میدان آرژانتین